Budan Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Budan Grup’a bağlı Budan Sigorta’nın başlıca amacı; Kasko ve Sigorta sektöründe standartlarının gelişmesine ve müşteri bilinçlenmesine katkıda bulunmaktır.

  Sigorta bilincini geliştirerek, sacede araç sigortasında değil, diğer alanlarda’da sigortalı olmayı yaygınlaştırmak, müşteri odaklı profesyonel hizmet vererek Budan Grup’un değerini arttırmaktır.

Bünyesinde bulunan (Ford marka araçlara özel) F Kasko,Axa Sigorta, Ak Sigorta, Allianz Groupama Sigorta ve Neova Sigorta gibi Türkiye’ nin önde gelen güçlü sigorta şirketlerinin yetkili A grubu acenteklikleri ile, alt yapısı sağlam Budan Sigorta, Budan Grup bünyesinde, geniş ürün yelpazesiyle kıymetli gördüklerini güvence altına almak isteyenlere, bilgili deneyimli kadrosu ile, yüksek iş hacmi sayesinde, sektördeki serbest tarife uygulamasını çok iyi değerlendirmektedir. En geniş teminatları en ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerine sağlamaktadır.

   Afyonkarahisar’da Sadece Sigorta sektörüne hizmet veren, bağımsız sigorta binası olan tek kurumsal şirkettir. Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına en etkin şekilde cevap verebilen, iyi günde değil, kötü günündede müşterisinin yanında olan, sonuç odaklı çalışma anlayışını ilke edinmiş Budan Sigorta, siz değerli müşterilerimizin maddi ve manevi güvenliğini sağlamanın, sizleri mutlu, huzurlu etmenin grurunu yaşıyor. Size ve ailenize ait tüm mal varlığınızı dışarıdan gelecek hertürlü tehlikeye karşı koruma altına alıyoruz.

Profesyonel kadromuz ile dünyanın en güçlü sigorta şirketlerinin Acenteliği ve 17 Sigorta şirketinin tamir servis anlaşmasıyla hizmetinizdeyiz.